OČKOVÁNÍ

 

Očkovací místo v Gerontologickém centru v Šimůnkově ulici

Vážení zájemci o očkování

informujeme Vás o průběhu očkování v tomto týdnu (12.3. - 16.3.).

Na tento týden získalo Gerontologické centrum od koordinátora očkování hlavního města Prahy pouze vakcíny na očkování druhých dávek. Lidé, kteří mají na tento týden termín na druhou dávku, mohou s očkováním počítat.

Jakmile budeme mít očkovací látku k dispozici, registrovaným zájemcům bude o tom registrační systém ihned informovat a nabídne termín. 

O případných změnách a aktualitách Vás budeme opět na tomto webu informovat.

V Gerontologickém centru v Praze 8 na adrese Šimůnkova 1600 je zřízené očkovací místo určené k očkování proti nemoci Covid-19.

Zájemci se již mohou registrovat v rezervačním systému v souladu s vládním nařízením a v rámci registrace si vybrat toto očkovací místo.

Očkovací místo zahájilo provoz 2. 3. 2021. Podle počtu vakcín, které máme k dispozici, postupně uvolňujeme termíny k očkování. Registrované zájemce v našem očkovacím místě systém okamžitě upozorní o volných termínech ve chvíli, kdy budeme mít k dispozici další očkovací látky.

Co s sebou na očkování ZDE

Před očkováním budeme potřebovat od každého vyplněné formuláře.V rámci plynulejšího průběhu během očkování doporučujeme si formuláře vyzvedout v Gerontologickém centru dříve (případně dle možností stáhnout a vytiskout) a pohodlně vyplnit doma. Kdo nebude mít možnost, nevadí, vše vyplní na místě před očkováním.

Formuláře vyplňované při první dávce očkování:

Dotazník o zdravotním stavu ke stažení (vyplňuje každý člověk za sebe není potřeba potvrzení praktického lékaře) ZDE

Informovaný souhlas s očkováním ZDE

Formulář vyplňovaný při druhé dávce očkování:

Záznam o druhé dávce očkování ZDE (doc)

 

O aktuálním provozu a fungování očkovacího místa se zájemci mohou dozvědět též na telefonních linkách pro seniory, které organizuje Městská část Praha 8.

Seniorské infolinky Prahy 8 jsou v provozu každý všední den od 9 do 16 hodin:
601 263 294
601 263 290
601 263 291
601 263 292

Podrobnější informace ke stažení na stránkách Městské části Praha 8:

Informace o pomoci s registrací ZDE

Leták - Očkování proti nemoci Covid-19 ZDE